Jurist

Jurist Teenuse Ülevaade

Meie jurist õigusbüroo pakub laias valikus teenuseid, mis hõlmavad nii esmaseid konsultatsioone kui ka keerukate juriidiliste probleemide lahendamist. Meie teenused on suunatud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Pakume õigusabi erinevates õigusvaldkondades, nagu näiteks tööõigus, perekonnaõigus, lepinguõigus, kriminaalõigus ja palju muud.

Meie teenused hõlmavad ka dokumentide koostamist ja läbivaatamist ning õigusnõu andmist. Meie kogenud juristid pakuvad professionaalset ja usaldusväärset õigusabi, mis aitab klientidel saavutada soovitud tulemusi.

Õigusabi Protsess

Meie õigusabi teenuste protsess on lihtne ja selge. Esimeseks sammuks on konsultatsioon, kus meie juristid selgitavad välja kliendi probleemi ja vajadused. Seejärel koostatakse tegevusplaan, mis sisaldab vajalikke samme probleemi lahendamiseks. Kliendil on võimalus valida erinevate teenuste vahel vastavalt oma vajadustele ja eelarvele.

Meie teenuste hinnakiri on selge ja läbipaistev. Pakume ka tasuta esmast õigusabi, kus jurist vastab klientide küsimustele ja annab nõu. Meie eesmärk on pakkuda klientidele kvaliteetset õigusabi taskukohase hinnaga.

Juristide Kvalifikatsioon ja Kontaktandmed

Juristi Rolli Tähtsus

Meie meeskond koosneb kvalifitseeritud ja professionaalsetest juristidest, kes on spetsialiseerunud õigusabi pakkumisele Eestis. Meie juristide roll on tagada, et kliendid saavad kvaliteetset ja taskukohast õigusabi vastavalt nende vajadustele.

Meie juristid on koolitatud ja omavad aastatepikkust kogemust erinevate õigusvaldkondade osas, sealhulgas äriõiguse, lepinguõiguse, tööõiguse, intellektuaalomandi õiguse, perekonnaõiguse ja palju muu osas. Meie juristide teadmised ja kogemused tagavad, et meie kliendid saavad usaldusväärset ja tõhusat õigusabi.

Eriõigusvaldkonnad ja Teenusehind

Meie juristid pakuvad õigusabi erinevates õigusvaldkondades. Pakutavate teenuste hinnad sõltuvad valdkonnast ning teenuse mahust ja keerukusest. Alljärgnev tabel annab ülevaate meie teenuste hindadest:

TeenusHind
Perekonnaõigus ja Asjaõigus70 € / tund
Võlaõigus ja Tööõigus90 € / tund
Korteriühistuõigus ja Haldusõigus120 € / tund

Perekonnaõigus ja Asjaõigus

Meie juristid pakuvad perekonnaõiguse ja asjaõiguse valdkonnas laialdast õigusabi. Meie teenused hõlmavad näiteks abieluvaralepingute koostamist, abielulahutusega seotud küsimuste lahendamist, pärimise ja testamendi koostamist ja muud.

Võlaõigus ja Tööõigus

Meie juristid pakuvad võlaõiguse ja tööõiguse valdkonnas õigusabi nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie teenused hõlmavad näiteks võlgade sissenõudmist, töölepingute koostamist ja töövaidluste lahendamist.

Korteriühistuõigus ja Haldusõigus

Meie juristid pakuvad korteriühistuõiguse ja haldusõiguse valdkonnas õigusabi nii korteriühistutele kui ka eraisikutele. Meie teenused hõlmavad näiteks korteriomandi- ja korteriühistuõigusega seotud küsimuste lahendamist, haldusaktide vaidlustamist ja muud.

Kokkuvõttes pakume laialdast õigusabi erinevates eriõigusvaldkondades. Meie juristid on kogenud ja asjatundlikud ning aitavad Teid meeleldi õiguslike küsimuste lahendamisel.